WS Budownictwo - Nad Jasieniem
Polski Związek Firm Deweloperskich Skontaktuj się z nami:+48 533 508 070+48 42 250 55 55nadjasieniem@mermaid.pl
31 / 03 / 2023

WS Budownictwo

Posiadamy ogromne doświadczenie w zakresie projektowania i kompleksowego wykańczania mieszkań, apartamentów, domów, biur i lokali usługowych. Zrealizowaliśmy blisko 1000 wnętrz w Łodzi i okolicach. Mamy głowy pełne gotowych rozwiązań, kreatywnych pomysłów i optymizmu. Najśmielsze wizje zamieniamy w rzeczywistość. Kompleksowo obsługujemy inwestycje od projektu po oddanie gotowego mieszkania. Zatrudniamy tylko wyspecjalizowanych fachowców, dbających o jakość wykonywanych usług.

Wykonujemy ogół prac wykończeniowych, zaczynając od inwentaryzacji lokalu w celu sprawdzenia jego zgodności z normami, przez aranżację oraz wszelkie prace takie jak: gładzie natryskowe, malowanie, układanie płytek, paneli czy desek. Wykonujemy dowolne zabudowy z systemów płyt gipsowo-kartonowych – od ścianek działowych przez wielopoziomowe sufity aż po specjalistyczne zabudowy przeciwpożarowe i akustyczne. Montujemy wc, kabiny prysznicowe, wanny, umywalki, lustra, drzwi, klamki, parapety i wiele innych. Kończąc na oddaniu Ci kluczy do gotowego lokalu. Nasza specjalizacja to wykończenia wnętrz pod klucz. Oferujemy bezobsługową realizację inwestycji. Wystarczy, że nam zaufasz, a my bazując na bogatym doświadczeniu zajmiemy się całą resztą.

PAKIETY POD KLUCZ DLA MIESZKAŃ I APARTAMENTÓW – Przejrzyste warunki współpracy, oszczędność czasu, pieniędzy i przede wszystkim nerwów.

Kto nie marzył, aby po zakupie wymarzonego mieszkania się od razu do niego wprowadzić? Niestety po odebraniu kluczy do nowego lokum następuje kolejny problematyczny etap, jak jego wykończenie. Zaprojektowanie wnętrza, znalezienie odpowiednich produktów, zrobienie zakupów, czuwanie nad pracą ekipy remontowej i sprzątanie to tylko część ciążących spraw. Jeśli dodamy do tego możliwy niekontrolowany wzrost kosztów, cały proces może okazać się prawdziwą udręką. Czy wiesz, że to wcale nie musi tak wyglądać? Skorzystaj z naszych pakietów wykończeniowych i odbierz klucze do gotowego mieszkania. Jesteśmy specjalistami w tym co robimy. Oferujemy profesjonalną pomoc w projektowaniu i wykończeniach wnętrz, a wszystko robimy zgodnie z ustalonym wcześniej budżetem.

PAKIET SREBRNY – Oferta pakietowa szyta na miarę potrzeb klientów posiadających ograniczony budżet lub kupujących lokal pod inwestycję. Zachowując najwyższy standard wykończenia otrzymujesz atrakcyjną cenę i gotowe rozwiązania. Cena pakietu obejmuje projekt z wizualizacją łazienki, robociznę wraz z zakupem i transportem materiałów.

PAKIET ZŁOTY – Oferta pakietowa stworzona dla osób oczekujących od wykończenia najwyższej jakości materiałów oraz profesjonalnego wykonania. Jest idealnym połączeniem wysokiego standardu i atrakcyjnej ceny. Cena obejmuje projekt z wizualizacją łazienki i wybranego przez Ciebie pomieszczenia, robociznę wraz z zakupem i transportem materiałów.

Zapraszamy do kontaktu:

Błażej Spychalski

tel. 575 363 536

mail: blazej@wsbud.pl

Katarzyna Wójcik

tel. 517 184 807

mail: kasia@wsbud.pl

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Odezwij się do nas, a wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Skontaktuj się z nami