Inwestycje budowlane Łódź - Nad Jasieniem
Polski Związek Firm Deweloperskich Skontaktuj się z nami:+48 533 508 070+48 42 250 55 55nadjasieniem@mermaid.pl

O inwestycji

Zamieszkaj w parku

Zamieszkaj na kameralnym osiedlu w Łodzi, składającym się jedynie z dwóch budynków, połączonych jednym garażem podziemnym oraz przestronnym parkingiem zewnętrznym. Znajdziesz w nim mieszkania 1,2,3,4 i 5-pokojowe o powierzchni od 25 do 110 m2.

Budynki będą miały zróżnicowane wysokości, schodzące do wnętrza, co dodatkowo zostanie podkreślone ukośnymi podziałami na elewacji. Tym samym stworzy się swoista brama do parku, który jest tuż za nimi. Organiczna kolorystyka elewacji spowoduje, że budynki stopią się z zielenią parku.

W budynku A na parterze znajdzie się również parking, a mieszkania będą się zaczynać od 1 piętra. W budynku B parter będzie miał charakter mieszany. Od strony parku ulokowane zostaną mieszkania z ogródkami, zaś od strony zachodniej garaże. Mieszkaniom zlokalizowanym w układzie kaskadowym na ostatnich piętrach, będą towarzyszyć przestronne tarasy.

Z apartamentów położonych po stronie zachodniej będzie można podziwiać panoramę miasta oraz XIX-wieczną zabudowę sąsiedniego Księżego Młyna.

Gwarancja ceny

Kupując mieszkanie w Nad Jasieniem, masz gwarancję, że cena się nie zmieni!

Mermaid Capital - deweloper działający na rynku nieruchomości od ponad 20 lat gwarantuje Państwu niezmienność ceny nabywanego mieszkania po podpisaniu umowy deweloperskiej. Nie musicie się Państwo obawiać, iż ulegnie ona waloryzacji z uwagi na wzrost cen materiałów budowlanych, robocizny czy inflacji. Podpisując dzisiaj umowę masz pewność, że nie zapłacisz więcej.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Bezpieczeństwo prac budowlanych, zarówno w miejscu prowadzenia inwestycji, jak i wokół niej, jest nadrzędną zasadą, jaką kieruje się Mermaid Capital. Dla firmy wyjątkowo ważna jest dbałość zarówno o przestrzeganie zasad BHP, dotyczących bezpośrednio pracujących na budowie, jak i osób przebywających w otoczeniu placu budowy oraz przyrody okalającej inwestycję. Prace budowlane na tym etapie wymagają użycia dźwigów, co pociągnęło za sobą czasowe wyłączenie z użytkowania niewielkiej części 13-hektarowego parku. Spółka zapewnia, że okres wyłączenia będzie możliwie jak najkrótszy, a żadne elementy parku nie ucierpią.

Prywatny dostęp do natury

Wysoka dbałość o szczegóły przy projektowaniu, przez doświadczoną łódzką pracownię architektoniczną KIWIARCHITEKTURA osiedla „Nad Jasieniem”, zapewni z jednej strony optymalną funkcjonalność każdego z mieszkań, z drugiej zaś pozwoli na stworzenie wyjątkowej, wręcz organicznej architektury, dzięki której budynki wtopią się w 13-hektarowy park. Będzie on dla Ciebie i Twoich bliskich idealnym miejscem do spacerów z psami, zabaw i tajemniczych wypraw z najmłodszymi, czy też uprawiania sportów na świeżym powietrzu. Bezpośrednie, zaprojektowane pomiędzy budynkami, wyjście do parku pozwoli na bezpieczne korzystanie z niego przez Twoje dzieci, bez konieczności wychodzenia na ulicę Tymienieckiego.

Piękno przez cały rok

„Park nad Jasieniem” w którym tak naprawdę zamieszkasz, został utworzony w 1964 roku. Znajdziesz w nim w północnej i zachodniej części wiekowe dęby, tworzące swoisty mikroklimat wokół siebie, duże okazy modrzewia polskiego z zawieszonymi na jednym z nich budkami lęgowymi. Wiosną w Parku zachwycą Cię licznie zakwitające fiołki, jesienią pod dębami znajdziesz leśne grzyby. Park stanowi ostoję dla wielu gatunków ptaków, których śpiewem będziesz się mógł cieszyć na co dzień, w tym tak unikatowych jak słowik rdzawy czy sójka, zięba, modraszka, bogatka, kos, kwiczoł, bażant i wiele innych.
Lokalizacja

Inwestycja Nad Jasieniem

2023
Oddanie do użytkowania
2
Budynki
158
Mieszkań
137
Miejsc
garażowych
25
Miejsc
Postojowych

Chcesz wiedzieć więcej?

Masz pytania odnośnie naszej oferty? Odezwij się do nas, a wyjaśnimy wszelkie wątpliwości.

Skontaktuj się z nami