Nowe mieszkania na sprzedaż Łódź, ul. Tymienieckiego - Nad Jasieniem
Polski Związek Firm Deweloperskich Skontaktuj się z nami:+48 533 508 070+48 42 250 55 55nadjasieniem@mermaid.pl

Lokalizacja

Zacisze w środku miasta

Gdy wybierasz do życia miasto, to najlepszą lokalizacją dla Twojego nowego domu będzie zawsze lokalizacja, łącząca w sobie bliskość infrastruktury miejskiej, z tym co może stanowić od niej odskocznię, czyli zielenią miejskich parków.

Zamieszkaj w parku

Osiedle „Nad Jasieniem” które jest z trzech stron otulone przez 13-hektarowy „Park nad Jasieniem”, gwarantuje tę synergię. Osiedle położone jest w historycznym obszarze Folwarku Scheiblera, nieopodal Pałacu Herbsta i Osiedla Księży Młyn, jednocześnie w niewielkiej odległości od centrum Łodzi, zaledwie 3 km od zbiegu ulic Piotrkowskiej i Mickiewicza. Dojazd do stacji kolejowych Łódź Widzew i Łódź Fabryczna zabierze Ci do 10 minut, a szeroki dostęp do komunikacji miejskiej zapewni łatwy dojazd do wszystkich dzielnic miasta.

33, ks. bp. Wincentego Tymienieckiego, Łódź, Łódzkie, 90-001, Polska.

Zobacz trasę w Mapach Google

Otoczenie

Osiedle znajduje się przy jednej z najstarszych łódzkich ulic - Ks. bp. Wincentego Tymienieckiego 60/62, na odcinku znajdującym się poza strefą płatnego parkowania.

W odległości kilkuset metrów masz dostępną pełną infrastrukturę potrzebną do spokojnego życia: sklepy sieciowe Stokrotka, Biedronka, centrum handlowe Tulipan, lokalne sklepiki i restauracje, dwa szpitale, przedszkola, szkoły miejskie. Położenie osiedla pozwoli Ci też na łatwy dostęp do ważnych historycznie i kulturowo miejsc jak: Księży Młyn, Park Źródliska, Palmiarnia, Muzeum Kinematografii, Willa Herbsta, Folwark Scheiblera, Młyn Wójtowski, Akademickie Centrum Designu, Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. Leona Schillera.